گیشه روزنامه ورزشی
نظرسنجی
لیگ دسته ۲ گروه C
Pos | تیم ها | بازیها | امتیاز |
---|---|---|---|
1 | آلمینیوم هرمزگان | 0 | 0 |
1 | بانی گستر کیش | 0 | 0 |
1 | جنوب سوسنگرد | 0 | 0 |
1 | سردار بوکان | 0 | 0 |
1 | شاهین شهرداری بوشهر | 0 | 0 |
1 | شاهین ماهشهر | 0 | 0 |
1 | شهرداری تبریز | 0 | 0 |
1 | شهرداری همدان | 0 | 0 |
1 | نیرو زمینی تهران | 0 | 0 |
1 | هف سمنان | 0 | 0 |
1 | کارا شیراز | 0 | 0 |
1 | کاسپین قزوین | 0 | 0 |
لیگ دسته دو
Pos | تیم ها | بازیها | امتیاز |
---|---|---|---|
1 | آلمینیوم هرمزگان | 0 | 0 |
1 | بانی گستر کیش | 0 | 0 |
1 | جنوب سوسنگرد | 0 | 0 |
1 | سردار بوکان | 0 | 0 |
1 | شاهین شهرداری بوشهر | 0 | 0 |
1 | شاهین ماهشهر | 0 | 0 |
1 | شهرداری تبریز | 0 | 0 |
1 | شهرداری همدان | 0 | 0 |
1 | نیرو زمینی تهران | 0 | 0 |
1 | هف سمنان | 0 | 0 |
آخرین نظرات ارسالی
- مؤمنی از کرج در مولود جهرمیان : حضور بازیکنان زیر ۱۸ سال در مسابقات صنایع نوید بخش روزهای خوب در آینده تیم های پتروشیمی های ایران است
- ناشناس در مصاحبه با ندا خلعتبری مربی پینگ پنگ
- .. در کسب مقام قهرمانی تیم والیبال درمانگاه پتروشیمی بندرامام در مسابقات داخلی شرکت آب نیرو
- سید در درخشش کارته کاران بانوان ماهشهر در مسابقات جهانی هند
- Nafas در مصاحبه با شقایق آب برین مربی بسکتبال
- اکرم در ثمره تلاش های هیات شطرنج بندر ماهشهر / باران رنگین کمان قهرمان خوزستان شد
- سعید در مسابقات پنج گانه کشتی به میزبانی ماهشهر یادواره مرحوم زنده یاد مظفر حسینی
- سعید کنجدکار در دریافت مدرک بین المللی سطح یک توسط سید منصور علوی
- محسن سرحانی در افروز سهرابی : در جهت توسعه ورزش های همگانی در بندر ماهشهر ۷ همایش مختلف ورزشی تا پایان امسال خواهیم داشت
- موسوی در مصاحبه با گلشن مبصر بازیکن ارزشمند و ملی پوش کاراته
- ناشناس در مصاحبه با الهام دنیاری مربی نجات غریق
- فرشاداصلاحی در ضیافت افطاری جامعه ورزش بندر ماهشهر در شب میلاد پربرکت و با سعادت کریم اهل بیت+تصاویر
- فرشاداصلاحی در ضیافت افطاری جامعه ورزش بندر ماهشهر در شب میلاد پربرکت و با سعادت کریم اهل بیت+تصاویر
- سارا حیاتی در مصاحبه با هانی جعفری بازیکن با اخلاق فوتبال
- جهانگیرقنواتی در عملکرد شایسته و قابل تقدیرفریدون بندری برای ورزش شهرستان / فرمانداری که ورزش را یک اولویت میداند
- نوایی در عملکرد شایسته امور ورزش پتروشیمی اروند با نگاه مثبت مدیریت
- ساره عبادی در مصاحبه با سعاد کاهنی مربی ووشو
- ستایش در مصاحبه با شهناز مظلومی مربی ایروبیک
- رضا بریحی نژاد در مصاحبه با علی فرضی بازیکن والیبال
- ناشناس در انتصابی شایسته از سوی مدیرعامل پتروشیمی لاله/پیشکسوت ورزش ماهشهر رئیس امور ورزش پتروشیمی لاله شد
- ناشناس در درخشش بدمینتون بازان دختر ماهشهری در مسابقات استانی
- Taleb vashahi در مصاحبه با سهیلا وشاحی مربی شایسته ایروبیک
تاریخ انتشار: 1393/01/10 - 14:20
اعلام نتایج مسابقات جام فجر سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
برگزاری مسابقات جام فجر سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در 8 رشته ی ورزشی برای 5 گروه از مدیران، کارکنان و خانواده ها به اتمام رسید.
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مسابقات گراميداشت دهه مبارك فجر و سالروز پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي ايران از 19 بهمن تا 10 اسفندماه سال جاری در این سازمان برگزار شد.
مسول امور ورزش این سازمان در گزارش پایان این مسابقات آورده است: این رقابتها در سه رشته برای مدیران، چهار رشته برای آقایان شاغل، 2 رشته جهت بانوان شاغل، سه رشته ورزشی برای خانواده ها و فرزندان زیر 10 سال آنها برپاشد.
غلامرضا بهوندی افزود: تنیس روی میز، دارت، فوتبال، والیبال، شنا، فوتبال دستی، آمادگی جسمانی و ورزشهای همگانی از جمله رشته های ورزشی بود که به تناسب شرکت کنندگان برای آنها در نظر گرفته شده بود.
وی، که از استقبال پرشور فرزندان و خانواده های کارکنان گفته بود، خاطر نشان کرد: اميد است حضور آنان باعث انگيزه در بین خانواده ها و فرزندانشان در ميادين ورزش ايجاد گردد.
در گزارش امور ورزش سازمان منطقه ویژه اقتصادی پترشیمی به امور اداری این سازمان، اسامی برندگان، به تفکیک رشته های ورزشی در 5 گروه مدیران، کارکنان آقا و خانم، خانواده ها و فرزندان به شرح جداول زیر آمده است:
مدیران و رؤسا |
||||
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
آقای بقا |
تنیس روی میز |
اول |
مدیران رده سنی 51 سال به بالا |
2 |
آقای یزدانی |
تنیس روی میز |
دوم |
مدیران رده سنی 51 سال به بالا |
3 |
آقای خراسانی |
تنیس روی میز |
سوم |
مدیران رده سنی 51 سال به بالا |
4 |
آقای ابوالقاسمی |
تنیس روی میز |
اول |
مدیران رده سنی زیر 50 سال |
5 |
آقای بااوش دار |
تنیس روی میز |
دوم |
مدیران رده سنی زیر 50 سال |
6 |
آقای کریمی دولت آبادی |
تنیس روی میز |
سوم |
مدیران رده سنی زیر 50 سال |
7 |
آقای دلاوری |
دارت |
اول |
مدیران |
8 |
آقای شیرعلی |
دارت |
دوم |
مدیران |
9 |
آقای فاطمی زاده |
دارت |
سوم |
مدیران |
کارکنان |
||||
ردیف |
واحد مربوطه |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
تیم حراست |
فوتبال |
اول |
کارکنان |
2 |
تیم بهره برداری(ب) |
فوتبال |
دوم |
کارکنان |
3 |
تیم HSE |
فوتبال |
سوم |
کارکنان |
ردیف |
واحد مربوطه |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
تیم HSE |
والیبال |
اول |
کارکنان |
2 |
تیم حراست |
والیبال |
دوم |
کارکنان |
3 |
تیم بهره برداری (ب) |
والیبال |
سوم |
کارکنان |
ردیف |
واحد مربوطه |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
تیم بهره برداری |
تنیس روی میز |
اول |
کارکنان |
2 |
تیم مالی اداری |
تنیس روی میز |
دوم |
کارکنان |
3 |
تیم HSE |
تنیس روی میز |
سوم |
کارکنان |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
آقای فرید بهرامی |
شنا |
اول |
کارکنان زیر40 سال |
2 |
آقای صادق آلبوغبیش |
شنا |
دوم |
کارکنان زیر40 سال |
3 |
آقای جواد کاووسی |
شنا |
سوم |
کارکنان زیر40 سال |
4 |
آقای سعید شیروی |
شنا |
اول |
کارکنان 41 سال به بالا |
5 |
آقای علی حیدری |
شنا |
دوم |
کارکنان 41 سال به بالا |
6 |
آقای سیاوش فرجی |
شنا |
سوم |
کارکنان 41 سال به بالا |
بانوان شاغل |
||||
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
خانم نیکدل-خانم مرادپور |
فوتبال دستی |
اول |
بانوان شاغل |
2 |
خانم محمدی – خانم رستگار پور |
فوتبال دستی |
دوم |
بانوان شاغل |
3 |
خانم مادح- خانم قراچه |
فوتبال دستی |
سوم |
بانوان شاغل |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
خانم چراغی |
دارت |
اول |
بانوان شاغل |
2 |
خانم علیزاده |
دارت |
دوم |
بانوان شاغل |
3 |
خانم خادمی حسینی |
دارت |
سوم |
بانوان شاغل |
خانواده ها |
||||
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
خانم فوادی |
دارت |
اول |
خانواده ها |
2 |
خانم داوری پور |
دارت |
دوم |
خانواده ها |
3 |
خانم صفا |
دارت |
سوم |
خانواده ها |
1 |
خانم صعودی |
آمادگی جسمانی |
اول |
خانواده ها |
2 |
خانم پور اندخت |
آمادگی جسمانی |
دوم |
خانواده ها |
3 |
خانم محمد زاده |
آمادگی جسمانی |
سوم |
خانواده ها |
فرزندان |
||||
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
رشته ورزشی |
مقام |
مقطع |
1 |
خانم روژان ماندگار |
ورزش همگانی |
اول |
فرزندان(دختر) |
2 |
خانم آیلین صعودی |
ورزش همگانی |
دوم |
فرزندان(دختر) |
3 |
خانم بهار کریمی |
ورزش همگانی |
سوم |
فرزندان(دختر) |
4 |
خانم محدثه خسروملا |
ورزش همگانی |
اول |
فرزندان(دختر) |
5 |
خانم فاطمه حسین پور |
ورزش همگانی |
دوم |
فرزندان(دختر) |
6 |
خانم سارا موسوی |
ورزش همگانی |
سوم |
فرزندان(دختر) |
7 |
آقای آرین حشمتی |
ورزش همگانی |
اول |
فرزندان(پسر) |
8 |
آقای مهراب نورانی |
ورزش همگانی |
دوم |
فرزندان(پسر) |
9 |
آقای امیر عباس مزمونی |
ورزش همگانی |
سوم |
فرزندان(پسر) |
10 |
آقای محمد خسروملا |
ورزش همگانی |
اول |
فرزندان(پسر) |
11 |
آقای حسین پشتیان |
ورزش همگانی |
دوم |
فرزندان(پسر) |
12 |
آقای حسن پشتیان |
ورزش همگانی |
سوم |
فرزندان(پسر) |
13 |
آقای دانیال مرادیان |
ورزش همگانی |
اول |
فرزندان(پسر) |
14 |
خانم ریحانه سیمری |
ورزش همگانی |
دوم |
فرزندان(پسر) |
15 |
خانم مهرسا پناهی زاده |
ورزش همگانی |
سوم |
فرزندان(پسر) |