گیشه روزنامه ورزشی
نظرسنجی
لیگ دسته ۲ گروه C
Pos | تیم ها | بازیها | امتیاز |
---|---|---|---|
1 | آلمینیوم هرمزگان | 0 | 0 |
1 | بانی گستر کیش | 0 | 0 |
1 | جنوب سوسنگرد | 0 | 0 |
1 | سردار بوکان | 0 | 0 |
1 | شاهین شهرداری بوشهر | 0 | 0 |
1 | شاهین ماهشهر | 0 | 0 |
1 | شهرداری تبریز | 0 | 0 |
1 | شهرداری همدان | 0 | 0 |
1 | نیرو زمینی تهران | 0 | 0 |
1 | هف سمنان | 0 | 0 |
1 | کارا شیراز | 0 | 0 |
1 | کاسپین قزوین | 0 | 0 |
لیگ دسته دو
Pos | تیم ها | بازیها | امتیاز |
---|---|---|---|
1 | آلمینیوم هرمزگان | 0 | 0 |
1 | بانی گستر کیش | 0 | 0 |
1 | جنوب سوسنگرد | 0 | 0 |
1 | سردار بوکان | 0 | 0 |
1 | شاهین شهرداری بوشهر | 0 | 0 |
1 | شاهین ماهشهر | 0 | 0 |
1 | شهرداری تبریز | 0 | 0 |
1 | شهرداری همدان | 0 | 0 |
1 | نیرو زمینی تهران | 0 | 0 |
1 | هف سمنان | 0 | 0 |
آخرین نظرات ارسالی
- مؤمنی از کرج در مولود جهرمیان : حضور بازیکنان زیر ۱۸ سال در مسابقات صنایع نوید بخش روزهای خوب در آینده تیم های پتروشیمی های ایران است
- ناشناس در مصاحبه با ندا خلعتبری مربی پینگ پنگ
- .. در کسب مقام قهرمانی تیم والیبال درمانگاه پتروشیمی بندرامام در مسابقات داخلی شرکت آب نیرو
- سید در درخشش کارته کاران بانوان ماهشهر در مسابقات جهانی هند
- Nafas در مصاحبه با شقایق آب برین مربی بسکتبال
- اکرم در ثمره تلاش های هیات شطرنج بندر ماهشهر / باران رنگین کمان قهرمان خوزستان شد
- سعید در مسابقات پنج گانه کشتی به میزبانی ماهشهر یادواره مرحوم زنده یاد مظفر حسینی
- سعید کنجدکار در دریافت مدرک بین المللی سطح یک توسط سید منصور علوی
- محسن سرحانی در افروز سهرابی : در جهت توسعه ورزش های همگانی در بندر ماهشهر ۷ همایش مختلف ورزشی تا پایان امسال خواهیم داشت
- موسوی در مصاحبه با گلشن مبصر بازیکن ارزشمند و ملی پوش کاراته
- ناشناس در مصاحبه با الهام دنیاری مربی نجات غریق
- فرشاداصلاحی در ضیافت افطاری جامعه ورزش بندر ماهشهر در شب میلاد پربرکت و با سعادت کریم اهل بیت+تصاویر
- فرشاداصلاحی در ضیافت افطاری جامعه ورزش بندر ماهشهر در شب میلاد پربرکت و با سعادت کریم اهل بیت+تصاویر
- سارا حیاتی در مصاحبه با هانی جعفری بازیکن با اخلاق فوتبال
- جهانگیرقنواتی در عملکرد شایسته و قابل تقدیرفریدون بندری برای ورزش شهرستان / فرمانداری که ورزش را یک اولویت میداند
- نوایی در عملکرد شایسته امور ورزش پتروشیمی اروند با نگاه مثبت مدیریت
- ساره عبادی در مصاحبه با سعاد کاهنی مربی ووشو
- ستایش در مصاحبه با شهناز مظلومی مربی ایروبیک
- رضا بریحی نژاد در مصاحبه با علی فرضی بازیکن والیبال
- ناشناس در انتصابی شایسته از سوی مدیرعامل پتروشیمی لاله/پیشکسوت ورزش ماهشهر رئیس امور ورزش پتروشیمی لاله شد
- ناشناس در درخشش بدمینتون بازان دختر ماهشهری در مسابقات استانی
- Taleb vashahi در مصاحبه با سهیلا وشاحی مربی شایسته ایروبیک
تاریخ انتشار: 1391/07/10 - 23:37
تیم ها و نفرات برتر رقابت های پتروشیمی های ایران معرفی شدند
رقابت های سراسری شرکت های پتروشیمی کشور امروز با معرفی نفرات برتر به پایان رسید .
به گزارش پایگاه خبری تنیس روی میز ، مسابقات سراسری پتروشیمی های ایران با حضور 15 تیم که از روز گذشته به میزبانی پتروشیمی شازند اراک آغاز شده بود امروز با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید .
قسمت تیمی مسابقات با حضور 15 تیم و در چهار گروه برگزار شد که در پایان از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود کردند که در فینال این مسابقات تیم عملیات غیر صنعتی با پیروزی 3 بر 1 مقابل پتروشیمی تبریز به عنوان قهرمانی دست یافت و پتروشیمی تبریز دوم شد . در دیدار رده بندی پتروشیمی بندرامام موفق شد 3 بر 2 پتروشیمی تندگویان را شکست داد و برسکوی سوم ایستاد .
در رقابت های انفرادی 61 بازیکن حضور داشتند که چهار بازیکن برتر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند . در این مرحله ابتدا حامد عسگری از پتروشیمی خراسان موفق شد منصور علوی قهرمان دوره گذشته این مسابقات از شرکت عملیات غیرصنعتی را مغلوب کند و در دیداری دیگر هدایت الله فرهادی از پتروشیمی بندرامام با حساب 3 بر 1 قربانعلی زلفی از عملیات غیر صنعتی را شکست داد تا ضمن راه یابی به فینال ، دومین فینالیست دوره قبل این رقابت ها از راه یابی به فینال بازدارد . در بازی فینال حامد عسگری با نتیجه 3 بر 1 از سد هدایت الله فرهادی گذشت تا به عنوان قهرمانی دست یابد . فرهادی دوم شد و زلفی و علوی مشترکاً در جای سوم قرار گرفتند .
رده بندی نهایی هشت تیم برتر مسابقات :
1 – عملیات غیر صنعتی 2- پتروشیمی تبریز 3- پتروشیمی بندرامام 4- پتروشیمی تندگویان 5- پتروشیمی فجر 6- پتروشیمی نوری 7- پتروشیمی شازند 8- پتروشیمی بوعلی سینا
رده بندی نهایی انفرادی :
1 – حامد عسگری (خراسان) 2- هدایت الله فرهادی ( بندرامام ) 3- سید منصور علوی و قربانعلی زلفی ( عملیات غیرصنعتی ) 5- محمدداودی راد ( فجر ) 6- هانی رئیسی ( تندگویان ) 7- علیرضا ضرغامپور ( تبریز ) 8- احمد شکیبی نسب ( نوری )