دفعات بازدید: 1,547

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۴:۵۲

مدال‌آوری بانوان خوزستانی در مسابقات ژیمناستیک آموزشگاه‌های کشور

بانوان خوزستانی در رقابت‌های ژیمناستیک آموزشگاه‌های کشور موفق به کسب چندین مدال رنگارنگ شدند.

 

حسنعلی افروزی، رییس هیات ورزش دانش‌آموزی استان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: این مسابقات در دو بخش ابتدایی و متوسطه از دوم تا هشتم شهریورماه به میزبانی سنندج برگزار شد.

 

وی با اشاره به مدا‌ل‌آوری ورزشکاران استان در مقطع ابتدایی، گفت: در رشته پارالل زهره زرگانی در پایه دوم به نشان طلا دست پیدا کرد و آیدا کریمی در پایه ششم مدال نقره را به خود اختصاص داد. در پرش خرک نیز درسا فلاحی در پایه اول و مرجان رجبی در پایه دوم موفق به کسب نشان برنز شدند.

 

رییس هیات ورزش دانش‌آموزی خوزستان در خصوص نتایج ژیمناست‌های استان در پایه متوسطه نیز عنوان کرد: در پایه هفتم نرگس هواشم در پرش خرک موفق به کسب مدال نقره و مقام سوم مشترک در بخش موازنه شد. همچنین در همین پایه، نرگس هواشم و نسترن رحیمی‌راد مقام سوم مشترک تیمی را به دست آوردند.

 

وی افزود: در پایه نهم نازنین حجازی در پرش خرک مدال طلا و در بخش پارالل مدال نقره را از آن خود کرد. حجازی عنوان قهرمان قهرمانان را هم به خود اختصاص داد.

 

افروزی با ابراز رضایت از عملکرد ورزشکاران خوزستانی در این دوره از مسابقات، گفت: رقابت‌ها با حضور ۱۸ استان و در سطح خوبی برگزار شد.

ارسال دیدگاه